Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001

Značku Völkl prodává Gruna

HISTORIE

Společnost VÖLKL, založená v roce 1926, dnes těží ze spojení 2 firem. VÖLKL GmbH & Co. KG byla po mnoho let výrobcem vysoce kvalitní obuvi a uznávaným partnerem německých sportovců a olympijských týmů lyžování, horolezectví a střeleckého sportu. Společnost B.Stumpp & S.Baier GmbH zase vyráběla celé 20. století bezpečnostní boty pracovní a od roku 1993 vyvíjí extrémně odolnou bezpečnostní obuv pro hasiče, záchranáře, armádu, policii a těžký průmysl. Po spojení obou firem se obuv VÖLKL prodává již ve více než 30 zemích po celém světě. Protože hasič či záchranář si stejně jako turista na dlouhých pochodech zaslouží příjemné a suché klima i po několika hodinách používání.

VÝHRADNÍ DISTRIBUTOR GRUNA

Společnost Gruna s.r.o. zajišťuje distribuci a prodej vysoce kvalitní hasičské a záchranářské obuvi VÖLKL profesionálním i dobrovolným složkám v Čechách a na Slovensku od roku 2014…. Náš distribuční sklad dokáže realizovat objednávky hasičské obuvi obratem a záchranářských bot na objednávku, bezplatně řešit případné výměny velikostí či zajistit taktéž servis a opravy.

Společnost GRUNA k hasičským uniformám také vyrábí manažerskou obuv, pracovní i letní polobotky a celoroční či zimní kotníkové boty.