Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001
OBUV pro hasiče

HASIČSKÁ ZÁSAHOVÁ OBUV

Ať jste profesionál nebo dobrovolník, v akci potřebujete rychlost a plnou koncentraci. Proto společnost VÖLKL vyvíjí a neustále inovuje kvalitní hasičské boty jenž na nohou vnímáte co nejméně, avšak bezpečnost je u nichž na prvním místě. Navíc jsou s výborným poměrem cena/výkon, kdy modely s ochranu proti prořezu nabízíme za nejnižší cenu na trhu.

Jednotlivé modely

Zásahová obuv VÖLKL One CS

Zásahová obuv
Völkl One CS

Hasičská bota certifikovaná podle EN 15090:2012 s výškou svršku 29 cm (forma D), s inovativním systémem praktické boční rukojeti pro nazouvání, novou membránou Sympatex® Moisture Tech a ochranou proti pořezu třídy 2.

Zásahová obuv
Völkl Primus 22

NOVINKA – Lehká a pohodlná hasičská obuv se šněrovacím systémem s rychlonazutím a mnoha novými funkčními benefity. Nižší výška svršku (jen 21 cm) a tím i váha, výrazně zvyšují pohodlí při běhu. Dvojí ohyb v zadní části a zadní zkosená horní hrana svršku zajišťují větší pohodlí a komfort pří řízení vozidla.

Zásahová obuv
Völkl Primus 22 CS

NOVINKA – Oproti modelu Primus 22 má navíc integrovanou ochranu proti prořezu Třídy 2.

Zásahová obuv VÖLKL Primus 21

Zásahová obuv
Völkl Primus 21

Lehká, pohodlná a snadno se udržující hasičská bota se šněrovacím systémem s rychlonazutím. Má nižší výšku svršku (jen 21 cm) a tím i váhu, výrazně zvyšuje pohodlí při běhu.

Zásahová obuv VÖLKL Primus 21 cs

Zásahová obuv
Völkl Primus 21 CS

Oproti modelu Primus 21 má navíc integrovanou ochranu proti prořezu Třídy 2.

Kartáče a krémy na hasičskou obuv Völkl

Kartáče, krémy a impregnační přípravky pro ošetřování hasičské obuvi.

Jsme jediný výrobce hasičské obuvi v oboru, který spojuje podešev se svrškem technologií přímého nástřiku polyuretanu. Polyuretan je podstatně lehčí než pryž, proto jsou zásahové boty VÖLKL lehčí než konkurenční produkty. A díky zvýšenému obsahu polyuretanu v podešvi je bota extrémně dobře odpružená a výborně izolovaná proti teplu a chladu.

Všechny hasičské boty VÖLKL splňují nejvyšší požadavky a mnohokrát překračují hodnoty požadované normou EN 15090: 2012. U hasičské boty s ochranou proti pořezu řetězovou pilou budete na trhu v poměru cena / výkon jen těžko hledat konkurenta.

Naše hasičské boty jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu a podléhají nejpřísnějším požadavkům na kvalitu. Jsou vybaveny nejlepšími technologiemi pro skvělou funkčnost.

HASIČSKÉ POLOBOTKY
A KOTNÍKOVKY GRUNA

Společnost Gruna také vyrábí služební pracovní obuv k hasičským uniformám. Elegantní i vycházkové polobotky, letní perforované polobotky a celoroční i zimní kotníčkovou obuv.