Allston

Lorem ipsum dolor sit amet, vix ea veritus delectus. Ignota explicari.

a

Contact

231 East 22nd Street, Suite 23 New York NY 10010

Email: office.ny@ratio.com
Fax: +88 (0) 202 0000 001
OBUV pro hasiče

HASIČSKÁ ZÁSAHOVÁ OBUV

Ať jste profesionál nebo dobrovolník, v akci potřebujete rychlost a plnou koncentraci. Proto společnost VÖLKL vyvíjí hasičské boty, které vám poskytnou nejvyšší možnou ochranu a na nohou je vnímáte co nejméně.

Jednotlivé modely

Zásahová obuv VÖLKL One CS

Zásahová obuv
Völkl One CS

Hasičská bota certifikovaná podle EN 15090:2012 s výškou svršku 29 cm (forma D), s inovativním systémem praktické boční rukojeti pro nazouvání, novou membránou Sympatex® Moisture Tech a ochranou proti pořezu třídy 2.

Zásahová obuv VÖLKL Primus 21

Zásahová obuv
Völkl Primus 21

Lehká, pohodlná a snadno se udržující hasičská bota se šněrovacím systémem s rychlonazutím. Má nižší výšku svršku (jen 21 cm) a tím i váhu, výrazně zvyšuje pohodlí při běhu.

Zásahová obuv VÖLKL Primus 21 cs

Zásahová obuv
Völkl Primus 21 CS

Oproti modelu Primus 21 má navíc integrovanou ochranu proti prořezu Třídy 2.

Kartáče a krémy na hasičskou obuv Völkl

Kartáče, krémy a impregnační přípravky pro ošetřování hasičské obuvi.

Jsme jediný výrobce hasičské obuvi v oboru, který spojuje podešev se svrškem technologií přímého nástřiku polyuretanu. Polyuretan je podstatně lehčí než pryž, proto jsou zásahové boty VÖLKL lehčí než konkurenční produkty. A díky zvýšenému obsahu polyuretanu v podešvi je bota extrémně dobře odpružená a výborně izolovaná proti teplu a chladu. Tato technologie je navíc 100% šetrná k životnímu prostředí, protože při ní kompletně odpadají všechny operace, při kterých se používají lepidla a chemikálie.

Všechny hasičské boty VÖLKL splňují nejvyšší požadavky a mnohokrát překračují hodnoty požadované normou EN 15090: 2012.

Naše hasičské boty jsou vyvíjeny a vyráběny v Německu a podléhají nejpřísnějším požadavkům na kvalitu. U hasičské boty s ochranou proti pořezu řetězovou pilou budete na trhu v poměru cena / výkon jen těžko hledat konkurenta.

HASIČSKÉ POLOBOTKY
A KOTNÍKOVKY GRUNA

Společnost Gruna také vyrábí služební pracovní obuv k hasičským uniformám. Elegantní i vycházkové polobotky, letní perforované polobotky a celoroční i zimní kotníčkovou obuv.